Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Google analytics 4 – jakie zalety niesie uruchomienie tego narzędzia

Internet zyskał ogromną popularność jeśli chodzi o prowadzenie biznesu, szczególnie dotyczy to coraz mocniej popularnego handlu. Jednak odpowiednie planowanie działań wcale łatwe nie jest biorąc pod uwagę konkurencję, z tego też powodu są do tego potrzebne odpowiednie dane. A te uzyskać chociażby można z różnego rodzaju narzędzi analitycznych, w wśród których od wielu lat najpopularniejsze jest google analytics. Jakiś czas temu udostępniona została zupełnie nowa odsłona tego popularnego narzędzia, opierająca się na całkowicie nowym podejściu i dająca możliwości, jakie jeszcze nie były znane.

Użytkownicy przyzwyczajeni do wcześniejszej wersji z pewnością mogą się zaskoczyć już po zobaczeniu panelu administracyjnego, jaki został gruntownie przebudowany. Dużo istniejących analiz zostało usuniętych lub zmieniło miejsce, a w zamian pojawiły się nowe. Lecz znacznie więcej nowości jest jeżeli chodzi o podejście do analizy danych. Google analytics 4 ebook zamiast odsłon używa zdarzeń, co zapewnia dużo większą niezależność, a równocześnie pozwala na śledzenie na wielu urządzeniach i platformach. Co ważne, będzie to dotyczyło zarówno klasycznych stron internetowych, jak również aplikacji, jakie coraz powszechniej są stosowane. Dzięki temu każdy z użytkowników może być analizowany całościowo bez względu na to, w jakim miejscy się loguje i na jakim urządzeniu, co daje nieporównywalne możliwości dla specjalistów zajmujących się marketingiem i promocją.

Dużą pomocą dla wielu właścicieli sklepów jest również prognozowanie zachowań użytkowników, można oszacować przykładowo prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w nawiązaniu do tego klasyfikować klientów. Ponieważ prezentowane narzędzie jest zupełnie nowe i niezależne od starego, to konieczne będzie jego uruchomienie i wdrożenie. Jeżeli kogoś interesować będzie google analytics 4, to jeżeli tylko posiada odpowiednią wiedzę, to zająć się tym może sam. Szczególnie że informacji w tym temacie nie brakuje, sporo przydatnych można na przykład znaleźć na stronie https://clickflow.pl/google-analytics-4/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *