Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Usługi zakładu Wecker: iniekcje geotechniczne

Świadczenia firmy Wecker obejmują iniekcje geopolimerowe. Pracownicy po sprawdzeniu wszystkiego w obiekcie, wyznaczają, jakie mają zostać zrobione podbicie posadzki, żeby wzmacnianie posadzek było wykonane perfekcyjnie. Zrobione są otwory o niewielkich średnicach, co wzmacnia warstwy terenu i pozwoli go przez dłuższy czas wykorzystywać. Materiał iniekcyjny wypełni powstałe zniszczenia, co poprawi zdolność gruntu do przenoszenia obciążeń. Podczas każdej z iniekcji monitorowane są ruchy konstrukcji, co pozwala ocenić jakie trzeba przeprowadzić zadania.

Kiedy wykonywane jest podbicie posadzki, trzeba prędko zadziałać, aby polepszyć parametry izolacji. To umożliwione, ponieważ glinokrzemiany są neutralne dla otoczenia oraz odporne na wpływ wody. Jeśli w takim razie w Twoim budynku mieszkalnym osiadają fundamenty, możemy poradzić sobie z tym. Podnoszenie i stabilizacja nie sprawią nam jakichkolwiek kłopotów. Po podniesieniu posadzki z danego budynku można będzie już skorzystać po kilku godzinach.

Prace iniekcyjne nie wpływają w sposób znaczący na prosperowanie obiektu, jaki będzie wzmacniany. Materiał iniekcyjny jest po zastygnięciu kilkukrotnie lżejszy niż beton, co nie obciąży gruntów. Wypełnione pustki przywrócą nośność a także styczność gruntów z fundamentem. Geopolimery wykorzystane do wszystkich zadań są autorsko przygotowanymi, wieloskładnikowymi polimerami, spełniającymi najwyższe wymagania dla środowiska a także dla bezpieczeństwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *