Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem mają miejsce w całym kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miastach są oferowane, jakie są szczegółowe informacje oraz jaka jest cena za skok. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na skok spadochronem, to może od razu dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje podane są również na stronie internetowej.

Skok spadochronem to wydarzenie nie do zestawienia z jakimkolwiek innym i kiedy tylko interesant ma takie życzenie, to musi się zdecydować. Prędkość przekracza wówczas dwieście km na godzinę. Można zobaczyć zatrzymujące dech w piersiach pejzaże, a także odczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. Przede wszystkim zaś jest to świetna zabawa, jakiej bez wątpienia przez dłuższy czas nie można zapominać. Imponujące uprawnienia instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w którym instruktor skacze wspólnie z klientem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest z kolei podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy m, w zależności od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otworzeniem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skoki spadochronowe gliwice klient jest na szkoleniu. Skok trwa od 35 do 55 sekund. Spadochron główny otwiera się na wysokości 1700 m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu m. Klient ma wówczas sposobność do spróbowania samodzielnego sterowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *