Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mixbud: atrakcyjna oferta hotelowa dla właścicieli firm

Hotel Mixbud to przede wszystkim rzetelnie funkcjonująca sala konferencyjna. Wobec tego jest to miejsce doskonałe do przyszykowania eventów biznesowych, przedstawienia propozycji handlowej lub przyszykowania eventu z udziałem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest także w pełni wyposażony, co będzie sprzyjało ciekawemu spędzeniu czasu wolnego. W sali konferencyjnej można znaleźć pełne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja a także WiFi.

Dodatkowo aula wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, który jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz komputerów przenośnych. Sala jest również bardzo dobrze nagłaśniana, co będzie sprzyjało poprowadzeniu rozmów podczas wydarzenia. Ponadto można korzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne zaprezentowanie harmonogramu konferencji. Na czas konferencji obsługa serwuje napoje. Na dodatek można również zamawiać catering. Niezależnie od tego, jak długo potrwa spotkanie, można czuć się komfortowo, ponieważ sala jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są blisko drogi ekspresowej E30, co pozwoli na prędkie docieranie na konferencję. Informacje szczegółowe w temacie każdego wydarzenia biznesowego, jak i standardy obsługi można omówić już po składaniu rezerwacji.

Również w trakcie trwania całego eventu można oczekiwać wsparcia personelu. Atuty, jakie wskazują na to, że opłaca się spotkania biznesowe organizować w Mixbud są nie do podważenia. Obiekt posiada maksymalnie wyposażoną aulę konferencyjną na 35 osób, co jest jego wizytówką. Można zorganizować mniejsze spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację ofertową, nie obawiając się niepowodzenia. Mixbud ma do zaoferowania miejsca noclegowe 2, 3, 5 i 6 osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest również smaczna propozycja śniadaniowa, bar oraz kameralne miejsce do odpoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *