Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie były najważniejsze momenty w historii klocków Lego?

Za najważniejszy moment w historii tych najpopularniejszych klocków można uznać ten, kiedy to założyciel firmy postanowił sięgnąć w produkcji zabawek po tworzywo sztuczne. Zakupił maszynę i już w roku 1949 na rynku pojawiły się klocki w formie takiej, jaką znamy dzisiaj. W roku 1978 do sprzedaży trafiły pierwsze ludziki, bez których obecnie wielu z nas w ogóle nie potrafi wyobrazić sobie Lego.

Jakie zestawy klocków Lego są dostępne?

Lego Friends Zestaw to jedynie niewielki wycinek tego, co marka ma dzisiaj do zaoferowania. Proponuje szeroki wybór klocków, wśród których znajdują się te odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Lego Duplo to propozycja dla najmłodszych. Chętnie kupowane są klocki Lego City.

Klocki Lego podbiły świat – nie ulega to żadnej wątpliwości. Należy spodziewać się, że nadal będą umilały czas nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również osobom dorosłym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *