Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje w temacie złej podróży

Wiadomości na temat złej podróży opublikowane są na witrynie w nad wyraz przystępny sposób oraz wyczerpią one tematykę w całości. Dlatego jeśli ktoś chciałby się bardzo dobrze zorientować, to ma gwarancję, że to może uzyskać. Zła podróż to oznaczenie na przerażające lub trudne doznania po zażywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Zwykle odczucia te pojawiają się po LSD. Mogą wtedy pojawiać się: omamy lub napady o podłożu lękowym o różnym stopniu nasilenia.

Najczęściej bad trip pojawia się u użytkowników, jacy nie mają wiele przygód związanych z konkretną substancją. Kiedy mają zaś osobiście w sobie napięcie emocjonalne związane z kłopotami codzienności, to jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że dokładnie u nich pojawi się zła podróż. W dodatku wydarzenie to może być efektem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego nastawienia o podłożu psychologicznym, niesprzyjających sytuacji bądź złego doświadczenia pod wpływem psychodelików. Set w takim przypadku wskazuje na stan psychiczny, samopoczucie, rozmyślania a także oczekiwania, a setting to komplet czynników, jakie dostarczane są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one powstawać tak samo od ludzi, jak i od miejsc. W związku z tym, nie opłaca się brać narkotyków, kiedy nie czujemy się pozytywnie w wybranym otoczeniu. Jeśli ktoś będzie zmagać się z jakimkolwiek, nawet najmniejszym stanem niepokoju, to również musi przemyśleć, czy nie przyjmować substancji w innym czasie. Nie opłaca się bowiem ulec presji grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *